Çorlu Tanıtım Filmi, hastane, fabrika, ürün tanıtımları, inşaat ve emlak tanıtımları gibi müşterilerimizin işteği doğrultusunda planlıyor ve hazırlıyoruz. Düşevi Prodüksiyon olarak 10 yılı aşkın bir süredir yürüttüğümüz tanıtım filmi video prodüksiyon deneyimimizle film çekimleri için hizmetinizdeyiz.

çorlu sanayi sitesi çekimi Çorlu tanıtım filmi - DJI 0060 1024x575 - Çorlu Tanıtım Filmi
çorlu tanıtım filmi

Çorlu Kurumsal Tanıtım Nedir

Hedefteki bir kitleyi bir konuda bilgilendirmek, bir bilgiyi tarif emek üzere kullanılan iletişim stratejisi kurumsal tanıtım filmi olarak tanımlanabilir. Bir kurumsal filmin amacı, sadece bilgi aktarmak değil, aynı zamanda tanıtım da olabilir. Bazen de sadece bilgilendirme odağında da film çekilebilir.  Büyüyen bir etki yapmak amaçlandığı için hedef kitlenizin doğru seçilmiş olması kritik bir konudur.  Bir sektördeki kurumun ilerlemesinin önünde çorlu tanıtım filmi ile ciddi bir atılım hazırlanmış olabilir.

Tanıtım Filmi Çekimi Fiyatları

Her firmanın beklediği, istediği tanıtım filmi çeşidi farklı olabilir. Bu nedenle çekim fiyatları da değişecektir. Drone ile tanıtım filmi çekimi talep edilirse farklı bir fiyat prosedürü devreye girecektir. Ayrıca drone ile çekimin kendi içinde izin alma gibi ek masrafları olabilir.

Tanıtım filmi çekimi bir firmadaki prestij açısından önemli bir katkı sağladığı bilinmektedir . Çünkü bu çekimi çeşitli tanıtım platformlarında dağıtabilir web siteniz ve sosyal ağlarınızda paylaşabilir müsterilerininzin sizi daha hızlı tanımasını sağlayabilirsiniz

Çorlu tanıtım filmi

Çorlu Devlet Hastanesi Havadan Çekim Çorlu tanıtım filmi - DJI 0053 1024x423 - Çorlu Tanıtım Filmi
Çorlu Devlet Hastanesi
Vega Hastanesi İçin Yaptığımız Çalışmalar.

Düşevi Prodüksiyon

Çorlu tanıtım filmi

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Comments are closed.