Düşevi prodüksiyon, Drone kamera, Helikopter Kamera ile hizmet vermekte. Tekirdağ ili süleymanpaşa Çorlu, çerkezköy, kapaklı, malkara, saray, ergene, şarköy, hayrabolu tüm ilçelerinde. Edirne ili uzunköprü, edirne, havsa, keşan ilçelerinde.  kırklareli il lüleburgaz, vize, babaeski ilçelerinde havadan video çekimi, jimmy jib çekimi, aktüel çekimler, time lapse çekimleri, tanıtım filmi, şehir tanıtımları, belgesel çekimleri, klip ve kısa metraj flimler, organizasyon, festival çekimleri, wedding çekimleri, düğün hikayesi ve düğün klip çekimleri ile hizmet vermekte.  Konusunda uzman ekip ve teknolojik ekipmanları ile profesyonel seslendirme, kurgu, montaj ve color correction ve metin yazarı ile hizmetinizdeyiz..

Helikopter kamera kiralama,  ile tekirdağ, edirne, kırklareli ve istanbul bölgelerine günlük haftalık kiralanır. Haftalık kiralamalar için fiyat alınız.

Havadan görüntüleme sistemlerimiz ile Full HD video çekimi ve 4K çözünürlükte video çekimleri gerçekleştiriyoruz. Sivil havacılık genel müdürlüğü lisanslı pilotlarımız ile istenilen yükseklikte (15-500metre)  görüntüler çekiyoruz. Şirketinizin, fabrikanızın, işyerinizin, şehrinizin, görüntüsü ile ister tanıtım filmi ister fotoğraf çalışmalarınızda kullanın.

düşevi  - Inspireeeeeee2 300x200 - Düşevi