gece drone çekimi ergene drone Çekimi - DJI 0029 1024x575 - Ergene Drone Çekimi

Ergene Drone Çekimi ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Ergene drone çekimi, Düşevi Prodüksiyon alanında bir çok dalda hizmet vermektedir. Bunlardan biride hava çekimi ‘dir. Halk arasında genellikle  Drone Çekimi olarak da bilinmektedir. Tekirdağ ilinde de Ergene Drone Çekimi hizmetleri vermekteyiz. 

Firmamızın merkezi kapaklı’da olmanın yanı sıra Türkiye’nin 50 ilinde Drone Çekim hizmetleri vermektedir. Ergene havadan çekim fiyatlarını müşterilerimize genelde paket halinde sunmaktayız. Genelde havadan düğün çekimi, Konser, Açılış, Havadan fabrika çekimi gibi alanlarda kullanmaktayız. Drone çekimlerimizin tamamını sivil havacılık tarafından eğitim alınmış sertifikalı pilotlarımız İle gerçekleştirmekteyiz. Bunların yanında drone kiralama hizmetleri de sunmaktayız.

Düşevi Prodüksiyon

Profesyonel anlamda Ergene drone çekimi hizmetler sunan Düşevi Prodüksiyon, bölgesinde sunduğu Prodüksiyon faaliyetleri ile de müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bünyesinde barındırdığı profesyonel ekipmanlarla bu güne kadar Türkiye’nin önemli firmalarının reklam tanıtım film yapımlarına imza attı.

Ergene Drone Kiralama

 Ergene Drone Kiralama konusunda birçok çalışmayı başarı İle sonuçlandırıp müşterilerimizin yüzünü Güldürmeye devam ediyoruz. Alanında uzman teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz çekim esnasında havan çektiği görüntüyü anlık olarak yerdeki istasyona aktarmakta müsterimizin isteği doğrultusunda çekimleri gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz kiralayarak hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. kiralama şartları için bize ulaşabilirsiniz. Kiralama şartlarını öğrenmek fiyatları değerlendirmek için sizleri bekliyoruz.

Ergene Drone Çekimi müşterilerilerimizin hayallerindeki perspektifi yakalamak için gerçek zamanlı anında müdahale edebiliyoruz. Havadan görüntülemelerde en önemli hususlardan birisi pilotun yetkinliği ve öncesine dayanan tecrübeleridir. Düşevi Prodüksiyon olarak havadan görüntülemede Türkiye’nin 50’den fazla ilini gezmiş, her ilde, her iklim koşulunda tecrübe ve deneyim kazanmış pilotlardır.

Drone Çekimini Kimler Tercih Eder?

Ergene drone çekimi  kullanım alanları oldukça yaygındır.  Güvenlik amacıyla değerlendirilmekle beraber reklamcılık alanındaki faaliyetler daha yaygınlaşmıştır. Klip çekimleri, tanıtım filmi çekimi, sinema gibi çok sayıda alanda bu mekanizmadan yararlanılıyor.  Elbette bir takım kurallar çerçevesinde görüntü almak ve güzel işler başarmak mümkün görünüyor.

  • Bir hastane tanıtım filmi düşünülürse, videodaki görüntüler ne kadar iyi ve etkileyici olursa reklam da başarı sağlayacaktır. Binanın tamamını görüntüleyen  drone çekimi izleyenlere gösterişli bir sunum yapılabilir.
  • Fabrika alanlarında üretim tesisinin kapsamını izleyicilere ve potansiyel müşterilere aktarmak drone ile mümkün olabilir.
  • Bir klip çekiminde eşsiz bir doğa manzarasını görüntüleyebilir ve müziğin etkisini artırabilirsiniz.

Sektör anlamında bu sınırlamalar dışı her türlü video tanıtım düşünülebilir. Gelişmekte olan orta ölçekli bir firmanın kurumsal videosunda da bu görüntülere yer verebilirsiniz.  Daha profesyonel bir bakış açısı ile hareket ettiğiniz izlenimi sağlayacaktır.

Ergene Drone çekimi fiyatlar açısından firmamızı arayarak net bilgi alabilirsiniz.  Taleplerinizi önceden belirlemeniz fiyat konusunda daha iyi sonuçlar sağlar. Bizleri ziyaret edebilir bi kahvemizi içebilirsiniz 🙂

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Comments are closed.