Havadan Çekim

Havadan çekim sistemlerinde arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre istenilen görüntüler, yüksek çözünürlükte kolaylıkla elde edilebilmektedir.

4K Destekleyen kamera sistemlerimiz ve 4K video görüntüsü alabilen cihazlarla klip, tanıtım videoları. Şehir tanıtımları, havadan fotoğraflama tarafımızca özenle  ve titizlikle yapılabilmektedir.

Elektrikli olması ve sessiz pervane özelliği ile dikkat çeken, çekim esnasında çevreye herhangi bir ses, koku veya duman rahatsızlığı vermemektedir.
Uzaktan kumanda  ile kontrol edilen Multicopter araçları aynı zamanda son derece güvenlidir.

Havadan çekim havadan çekim - Inspireeeeeee2 300x200 - Havadan çekim

.

Havadan Çekim Nedir?

DRONE olarak kullandığımız yüksek teknolojili ve uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve havadan video hizmetleri vermekteyiz. Havada rüzgara karşı kendini otomatik konumlandırması, GPS sistemi ile istenilen noktada havada durabilmesi, acil durumlarda kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi, pil durumu, yükseklik vb. gibi tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.
Düşevi ekibi;  Reklam, Dizi, Film, Emlak Sektörü, Tanıtım Filmi, İnşaat Sektörü ve Tüm Açık Hava Etkinlikleri gibi farklı alanlarda bir çok farklı amaç için kullanılan ekipmanları ile sizlere bambaşka bir bakış açısı sunuyor.

Uçuş eğitimi ve sertifakalarına sahip deneyimli pilotları ile 4k kalitesinde video ve yüksek çözünülürlüklü fotoğraf ihtiyaçlarınız için ekonomik ve hızlı çözümler üretiriz. Havadan Görüntüleme, profesyonel olarak havadan fotoğraf ve havadan video çekim hizmeti vermektedir. Hava fotoğrafçılığı yapmanın birçok yolu vardır. Hava çekimleri temelde alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve yüksek irtifa hava fotoğrafçılığı olarak ikiye ayrılır.

Havadan fotoğraf ve video çekim fiyat bilgisi için hemen teklif alın! En uygun fiyatlarla mükemmel sonuçlara ulaşın

Neden Çekim Yapılır?

Tekirdağ havadan görüntü alabilmek için gerçekleştirilen bir video çekimi hizmetidir. Özetle havadan çekim olarak tanımlanan drone çekimi, titreşimsiz bir görüntüleme sağlayan kapsamlı bir mekanizmadır. Kamera taşıyıcılarla beraber havada devam ederken oldukça etkileyici görüntüler verir.  Bu mekanizmanın kontrolü bir kumandayla iki kişi tarafından sağlanabilir.   Bu görüntülerin alınmasının nedeni, standart görüntülerden daha ayrıntılı ve geniş yelpazede sonuçlar alabilmektir. Teknik anlamda sağladığı kolaylıklar, etkileme kapasitesinin daha fazla olması nedeniyle bu çekim yöntemi daha da yaygınlaşmakta ve tercih edilmektedir. Havadan çekim, Çorlu Havadan Çekimi, Süleymanpaşa dron Çekimi, Çerkezköy Havadan video, Silivri Drone Çekimi hizmetini sağlayan firmamız dilediğiniz takdirde size daha detaylı bilgi verecektir.

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Comments are closed.