Drone Çekimi ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri

Kapaklı drone çekimi, Düşevi Prodüksiyon alanında bir çok dalda hizmet vermektedir. Bunlardan biride hava çekimi ‘dir. Halk arasında genellikle  Drone çekimi olarak da bilinmektedir. Tekirdağ ilinde de Ergene Drone çekimi hizmetleri vermekteyiz. 

kapaklı drone çekimi - Kapakl  Havadan  ehir G r nt s  1024x575 - Kapaklı Drone Çekimi
Kapaklı Şehir Girişi

Kapaklı Drone Çekimi Yaptığımız Alanlar

 • Kapaklı ve Mahallelerinde havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi, flycam, fly cam, havadan canlı yayın hizmeti en son sirtem cihazlar ile firmamız Düşevi prodüksiyon tarafından titizlikle yapılmaktadır.
 • Kapaklı ve Mahallelerinde  Üretim tesisleri, fabrikalar,  4K – 20 Megapixel drone lar ile yapmaktayız.
 • Kapaklı ve Mahallelerinde   Konser, eğlence, festival, organizasyonlar, açılışlar ve fuar etkinlikleri için de havadan çekim, hava çekimi, havadan canlı yayın yapmaktayız.
 • Kapaklı ve Mahallelerinde  köprüler, yollar, yol inşaatları, barajlar, tüneller, inşaat şantiyeleri içinde havadan fotoğraf, havadan video çekimi için bizi tercih edebilirsiniz. 0850 304 59 22 numaradan bize ulaşabilirsiniz.
 • Kapaklı ve Mahallelerinde   Drone çekimi  hava çekimi, havadan fotoğraf Düşevi Prodüksiyon Drone ekipleri tarafından yapılır.

Drone Çekimini Kimler Tercih Eder?

Kapaklı drone çekimi  kullanım alanları oldukça yaygındır.  Güvenlik amacıyla değerlendirilmekle beraber reklamcılık alanındaki faaliyetler daha yaygınlaşmıştır. Klip çekimleri, tanıtım filmi çekimi, sinema gibi çok sayıda alanda bu mekanizmadan yararlanılıyor.  Elbette bir takım kurallar çerçevesinde görüntü almak ve güzel işler başarmak mümkün görünüyor.

 • Bir hastane tanıtım filmi düşünülürse, videodaki görüntüler ne kadar iyi ve etkileyici olursa reklam da başarı sağlayacaktır. Binanın tamamını görüntüleyen  drone çekimi izleyenlere gösterişli bir sunum yapılabilir.
 • Fabrika alanlarında üretim tesisinin kapsamını izleyicilere ve potansiyel müşterilere aktarmak drone ile mümkün olabilir.
 • Bir klip çekiminde eşsiz bir doğa manzarasını görüntüleyebilir ve müziğin etkisini artırabilirsiniz.

Sektör anlamında bu sınırlamalar dışı her türlü video tanıtım düşünülebilir. Gelişmekte olan orta ölçekli bir firmanın kurumsal videosunda da bu görüntülere yer verebilirsiniz.  Daha profesyonel bir bakış açısı ile hareket ettiğiniz izlenimi sağlayacaktır.

Kapaklı  Drone Çekimi fiyatlar açısından firmamızı arayarak net bilgi alabilirsiniz.  Taleplerinizi önceden belirlemeniz fiyat konusunda daha iyi sonuçlar sağlar. Bizleri ziyaret edebilir bi kahvemizi içebilirsiniz 🙂

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Comments are closed.