Kapaklı Drone Çekim ve Prodüksiyon Hizmetleri

Kapaklı drone Görüntüleme ve Kapaklı Drone Kiralama hizmetimiz ne anlama gelmektedir?

Gelişen teknoloji ve yenilikçi medya sektörüne, Düşevi prodüksiyon Havadan Görüntüleme’de farklı bir bakış açısı olarak yenilik kazandıran, insan üstü boyutlarda çekim sağlayan, sadece medya sektörüyle kalmayıp güvenlik ve askeri amaçlarla da kullanılan hava araçlarına drone ismi verilmektedir.

Kapaklı Drone kapaklı drone - kapakl   havadan 1024x575 - Kapaklı Drone
kapaklı havadan

Kapaklı Havadan Fotoğraf Çekimi Nedir?

Kapaklı Havadan fotoğraf çekimi, dronela günümüzde sıkça yapılan bir çekim yöntemidir. Bir araziyi, bir yapıyı, bir bölgeyi veya herhangi birşeyi havadan fotoğraflama işlemine Kapaklı Havadan Fotoğraf Çekimi ismi verilir.

Kapaklı Drone Nedir?

Kapaklı Havadan görüntüleme işlemi, günümüzde birçok alanda kullanılan bir çekim tekniğidir. Dronelarla yapılan bu çekim, genelde fabrikaların, okulların, festivallerin, düğün ve eğlence etkinliklerinin, spor etkinliklerinin, sosyal tesislerin, hastanelerin, otellerin ve birçok işletmenin vazgeçilmezi haline gelmeyi başarmıştır.

kapaklı drone - Kapakl   Havadan   ehir G  r  nt  s   1024x575 - Kapaklı Drone
Kapaklı Şehir Girişi

Kapaklı Havadan Video Çekimi Nedir?

Havadan Video Çekimi, Havadan fotoğraf çekimi üstün teknoloji cihazlarımızla yaptığımız HD, ULTRA HD ve 4K video çekimlerimizi kapsamaktadır.

Kapaklı Havadan Çekimde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Havadan görüntülemelerde en önemli hususlardan birisi pilotun yetkinliği ve öncesine dayanan tecrübeleridir. Düşevi Prodüksiyon olarak havadan görüntülemede Türkiye’nin 50’den fazla ilini gezmiş, her ilde, her iklim koşulunda tecrübe ve deneyim kazanmış pilotlardır.

Kapaklı havadan çekim öncesinde, bölgenin hava durumu şartları kontrol edilmeli, riskli bir durum söz konusu ise çekim ertelenmeli veya ona göre etütlü bir çalışma yapılmalıdır.

Kapaklı Havadan görüntülemede bir diğer önemli husus ise çekim yapılacak bölge için sivil havacılık genel müdürlüğünden izin alınmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için hemen arayın; Kapaklı Drone

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

0850 304 59 22

Comments are closed.