kapaklı havadan görüntüleme kapaklı havadan görüntüleme - DJI 0023 1 scaled - Kapaklı Havadan Görüntüleme

Kapaklı Havadan Görüntüleme sayeside potansiyel müşterilerin firma hakkında yeterli ve doğru bilgiye en kısa sürede ulaşması hedeflenmektedir. Reel çekimler, grafik ve animasyonlarla müşterilere doğrudan ve duyular aracılığıyla hitap etmek en başarılı, en etkili tanıtım yöntemidir.

Tanıtım filmi sahibi olmak bir kurum yada kuruluşun potansiyel müşterilere istenilen en açıklayıcı ve hızlı şekilde ulaşımını sağlar. Günümüz koşullarında müşteriler bir ürün yada hizmeti almak istediklerinde İnternet ya da basılı reklam materyallerinden firmalara ulaşabilirler.

Zamanın çok değerli olması sebebiyle bu müşterilere yazılı metinlerin tamamını okutarak kendinizi anlatmak neredeyse imkansızdır. Yazılı metinler ve resimlerden oluşan grafik tasarım ne kadar iyi olursa olsun bir kaç dakikalık tanıtım filminin yerini tutamaz. İnsanlara kendinizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi çok akıcı ve anlaşılır, gerektiğinde animasyonlarla detaylandırılmış olarak bir film aracılığıyla tanıtmak için Havadan Görüntüleme  doğru bir tercihtir..

Kapaklı, çerkezköy, çorlu yoğun çalışma alanımız olup  kamera çekimleri havadan görüntüleme hizmetleri Konser, festival, açılış ve özel organizasyon çekimlerinde hizmet vermekteyiz. Fabrika çekimleri, inşaat çekimleri, festival ve organizasyon çekimleri, reklam ve tanıtım çekimleri ile bölgede hizmet vermekteyiz.

Havadan Görüntülemeyi Kimler Tercih Eder?

Havdan görüntüleme  kullanım alanları oldukça yaygındır.  Güvenlik amacıyla değerlendirilmekle beraber reklamcılık alanındaki faaliyetler daha yaygınlaşmıştır. Klip çekimleri, tanıtım filmi çekimi, sinema gibi çok sayıda alanda bu mekanizmadan yararlanılıyor.  Elbette bir takım kurallar çerçevesinde görüntü almak ve güzel işler başarmak mümkün görünüyor.

  • Bir hastane tanıtım filmi düşünülürse, videodaki görüntüler ne kadar iyi ve etkileyici olursa reklam da başarı sağlayacaktır. Binanın tamamını görüntüleyen Kapaklı havadan görüntüleme izleyenlere gösterişli bir sunum yapılabilir.
  • Fabrika alanlarında üretim tesisinin kapsamını izleyicilere ve potansiyel müşterilere aktarmak drone ile mümkün olabilir.
  • Bir klip çekiminde eşsiz bir doğa manzarasını görüntüleyebilir ve müziğin etkisini artırabilirsiniz.

Sektör anlamında bu sınırlamalar dışı her türlü video tanıtım düşünülebilir. Gelişmekte olan orta ölçekli bir firmanın kurumsal videosunda da bu görüntülere yer verebilirsiniz.  Daha profesyonel bir bakış açısı ile hareket ettiğiniz izlenimi sağlayacaktır.

Kapaklı Havadan Görüntüleme ve Video Çekimi

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.