Silivri Drone çekimi…

Silivri drone çekimi olarak havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi, havadan canlı yayın hizmeti gibi bir çok prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda Aktüel yer çekimleri, havadan ve yerden 360 sanal tur çekimleri de  yapmakta, aynı şekilde  yine istek doğrultusunda prodüksiyon hizmeti de vermektedir. Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların isteklerine göre de havadan ve yerden çekilmiş profesyonel videolar ile reklam filmitanıtım filmi yapılabilmektedir. Böyle bir çalışma düşüncesinde iseniz en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Havadan çekim işlerinde kullandığımız cihazlar DJI Phantom 4 pro marka olup, 4K fotoğraf ve video çekebilme, güvenli 15 dakika havada kalabilme, projeye göre gerektiğinde gün boyu durmadan uçabilme kapasitesine sahip ekipmanımız bulunmaktadır. 

Profesyonel drone çekimlerinde genellikle 2 kişi cihazı kullanmaktadır. İstenilen sahnenin daha iyi çekilebilmesi için Pilotlardan biri cihazı uçururken diğer pilot cihazın kamerasını kullanmaktadır.

Silivri drone çekimi  silivri belediyesini oluşturan  ilçelerde de hava çekimi ve havadan video çekimi yapmaktayız

Silivri ve mahallelerinde de hava çekimi hizmeti vermektedir

Silivri gümüşyaka İlçesinde hava çekimi, drone hizmeti vermekteyiz. Hava çekimi fiyatları hakkında bilgi için 0850 304 59 22 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Silivri ortaköy mahallesinde 4K havadan foto çekimi, tanıtım ve reklam filmi hizmetleri veriyoruz

Silivri ilçesinde havadan fotoğraf çekimi ve havadan 360 sanaltur çekimi 4K çözünürlükte yapmaktayız.

Silivri selimpaşa  mahallesinde  video hava çekimi, drone, çekimleri firmamız düşevi prodüksiyon tarafından yapılır.

silivri ilçesinde 4K havadan foto çekimi ve 1080P kesintisiz  havadan canlı yayın hizmeti vermekteyiz.

Silivri ilçesinde 4K havadan video çekimi, tanıtım filmi,

Silivri Drone Çekimi Yaptığımız alanlar

  • Silivri ve Mahallelerinde havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi, flycam, fly cam, havadan canlı yayın hizmeti en son sirtem cihazlar ile firmamız Düşevi prodüksiyon tarafından titizlikle yapılmaktadır.
  • Silivri ve Mahallelerinde  Üretim tesisleri, fabrikalar, yollar, tarlaların  havadan foto çekimi 4K – 20 Megapixel drone lar ile yapmaktayız.
  • Silivri ve Mahallelerinde   Konser, eğlence, organizasyonlar, açılışlar ve fuar etkinlikleri için de havadan çekim, hava çekimi, 1080P kesintisiz havadan canlı yayın yapmaktayız.
  • Silivri ve Mahallelerinde  köprüler, yollar, yol inşaatları, barajlar, tüneller, inşaat şantiyeleri içinde havadan fotoğraf, havadan video çekimi için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı iletilşim için 7/24 0850 304 59 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Silivri ve Mahallelerinde  Belediyelerin park ve bahçeleri, yeni yapılacak park yerleri yollar, köprülü kavşaklar, yonca otoyol kavşaklarının hava çekimi hizmetleri firmamız tarafından yapılmaktadır. 3D projeleri için  Silivri ve Mahallelerinde turistik tesisler, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar, apartlar, lokantalar, Rafting alanları tarihi yerlerinde hava çekimi, havadan fotoğraf çekimi,  havadan video çekimi, 360 sanal tur çekim, Düşevi Prodüksiyon Drone ekipleri tarafından yapılır.

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Comments are closed.