Tekirdağ Drone Çekimi

tekirdağ drone Çekimi - tekirda  video  ekim 1024x575 - Tekirdağ Drone Çekimi
Tekirdağ Drone Çekimi

Yüksek Performansta Görüntü

Tekirdağ Drone Çekimi, Düşevi Prodüksiyon aracılığıyla ayağınıza getiriliyor. Görüntü kalitesini yükselten farklı teknolojik cihazların kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Getirdiği birçok avantaj nedeniyle drone çekimi de sıkça tercih ediliyor. Tekirdağ Drone Çekimi, Çorlu Drone Çekimi, Süleymanpaşa Drone Çekimi, Çerkezköy Drone Çekimi Hizmetleri siz değerli müşterilerimiz için itina ile gerçekleştirilmektedir.

Tekirdağ Drone Çekimi Nedir?

Tekirdağ Drone Çekimi, havadan görüntü alabilmek için gerçekleştirilen bir video çekimi hizmetidir. Özetle havadan çekim olarak tanımlanan drone çekimi, titreşimsiz bir görüntüleme sağlayan kapsamlı bir mekanizmadır. Kamera taşıyıcılarla beraber havada devam ederken oldukça etkileyici görüntüler verir.  Bu mekanizmanın kontrolü bir kumandayla iki kişi tarafından sağlanabilir.   Bu görüntülerin alınmasının nedeni, standart görüntülerden daha ayrıntılı ve geniş yelpazede sonuçlar alabilmektir. Teknik anlamda sağladığı kolaylıklar, etkileme kapasitesinin daha fazla olması nedeniyle bu çekim yöntemi daha da yaygınlaşmakta ve tercih edilmektedir. Tekirdağ Drone Çekimi, Çorlu Drone Çekimi, Süleymanpaşa Drone Çekimi, Çerkezköy Drone Çekimi hizmetini sağlayan firmamız dilediğiniz takdirde size daha detaylı bilgi verecektir.

Tekirdağ Drone Çekimi Neden Yapılır?

Çekim yapılmasının nedenleri ve özellikle drone kullanarak çekim yapılması birbiriyle alakalı olabilir. Bir kurumda video hazırlığı varsa ve bu hazırlık diğer birçok kişiye yansıtılan görüntüleri barındıracaksa etkileyiciliğin artması istenecektir. Yani öncelikle başkalarını daha fazla etkilemek için havadan çekim yapılmaktadır. Çünkü yüksekten alınan görüntüler heyecan yaratır, izleyenleri kendisine kitler ve bu de video içeriğinin değerinde artışa neden olabilir. Tekdüze görüntülerin alternatifi olarak Tekirdağ drone çekimi yapılabilecektir.

 • Maliyet açısından çok büyük paralar ödemeden verimli bir çalışma içerisine girmiş olursunuz. Tasarrufun önemli olduğu dönemlerde ve aslında genel olarak bütçe planlamanıza katkısı olan bir işlem yaptırmış olursunuz.
 • Fiziksel olarak çekim yapabileceğiniz alanın sınırlaması kalkacaktır. Kendi bünyesinde pervaneleri olan bir mekanizma sayesinde kontrollü ve yüksek çözünürlüklü bir görüntü almış olursunuz. Yani normal şartlarda göremeyeceğiniz kısımları havadan çekim sayesinde rahatlıkla görüntülemiş olursunuz. Yüzlerce metre yukarıdan görüntü elde edebilirsiniz. Bu da kullanım amacına daha fazla fayda sağlayabilir.
 • Neden drone kullanılıyor sorusu genel olarak bahsedilen maddeleri barındırır. Buna ek olarak kendi amaçlarınıza göre kullanım nedenleri değişebilir. Sektör anlamında ve kişisel nedenlerle tercih ediyor olabilirsiniz.

Tekirdağ Drone Çekimi, Çorlu Drone Çekimi, Süleymanpaşa Drone Çekimi, Çerkezköy Drone Çekimi  diye araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak olan Düşevi prodüksiyon, müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olup kaliteyle memnuniyeti de bir arada elde edeceksiniz.

Drone Çekimini Kimler Tercih Eder?

Drone kullanım alanları oldukça yaygındır.  Güvenlik amacıyla değerlendirilmekle beraber reklamcılık alanındaki faaliyetler daha yaygınlaşmıştır. Klip çekimleri, tanıtım filmi çekimi, sinema gibi çok sayıda alanda bu mekanizmadan yararlanılıyor.  Elbette birtakım kurallar çerçevesinde görüntü almak ve güzel işler başarmak mümkün görünüyor.

 • Bir hastane tanıtım filmi düşünülürse, videodaki görüntüler ne kadar iyi ve etkileyici olursa reklam da başarı sağlayacaktır. Binanın tamamını görüntüleyen Çorlu drone çekimi düşünülürse izleyenlere gösterişli bir sunum yapılabilir.
 • Fabrika alanlarında üretim tesisinin kapsamını izleyicilere ve potansiyel müşterilere aktarmak drone ile mümkün olabilir.
 • Bir klip çekiminde eşsiz bir doğa manzarasını görüntüleyebilir ve müziğin etkisini artırabilirsiniz.

Sektör anlamında bu sınırlamalar dışı her türlü video tanıtım düşünülebilir. Gelişmekte olan orta ölçekli bir firmanın kurumsal videosunda da bu görüntülere yer verebilirsiniz.  Daha profesyonel bir bakış açısı ile hareket ettiğiniz izlenimi sağlayacaktır.

Başarılı Drone Çekimi Nasıl Olmalı?

Başarılı bir drone çekimi, görsel açıdan alınan zevki üst düzeyde yansıtan görüntülerdir. Beklentilere uyan bir görüntü için öncelikle görsel plan yapılmalıdır. Yani hangi amaç için bu görüntüleri alacaksınız ve nerede kaç dakikalık çekimler olacağı planlanmalıdır. Bir proje hazırlarken baştan planlama yapmak sonraki adımları daha da etkileyici biçimde tamamlamanızı sağlar.

 • Elde edeceğiniz görüntülerin kaç metre yükseklikten olacağına karar vermelisiniz. Ayrıca kullanılan kamera detaylarını da profesyonel bir ekip ile beraber kararlaştırmalısınız.
 • Tek başınıza drone kullanımı yerine bu alanda başarılı bir firma tercih etmelisiniz. Cihazın kumanda ile sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için bu önemlidir. Ayrıca mekanizmasının zarar görmemesi adına da bu gerekiyor.
 • Havada gezinen ve bu esnada görüntü alan drone, bazı bölümlerde manevra yapacaktır. Bu manevraları film çekimi gibi yüksek etkileyicilik oranıyla sağlamak önemlidir.
 • Odak noktası olan bina ya da manzarayı yavaş biçimde ortaya çıkarmak etkili görüntü verir.
 • Arka plandan alınan görüntünün geniş yelpazede ve hareket halindeki bir araca odaklanması video etkisini artırabilir. Bu araç firmaya bağlı bir araç olabilir, odak noktasına bunu alacağınız bir zemin sağlamalısınız. Örneğin boş bir arazide yol alan araç hareket ederken drone çekimi yapıldığında oldukça iyi görüntü sağlar.
 • Yukarıdan zemine doğrudan odaklanmış ve yavaşça yukarı çıkarak havalanan görüntü epey etkileyici olabilir. Bir cisim, bir insan, bir ürün vs. zeminde duruyorken yukarı doğru görüntü uzaklaştığında sıra dışı bir bakış açısı sunmuş olursunuz.

Teknik anlamda drone kullanımı ve iyi görüntü almanın farklı detayları da vardır. Kullanan ekip bu konuda tam bir performans gösterecektir. Çekimi tamamlanan bir drone görüntüsü, video bütününe göre iyi bir yere konmalı, yerleştiği alan da etkileyiciliği artırmalıdır.

Marka Değeri Açısından Drone Çekimi Faydaları

Bir kurumsal markanın değerini artırabilmek için drone çekimi yapılabilir. Bir hedef kitlesi belirlediğiniz düşünülürse, o kitlenin görüntülerden beklediği detaylara göre sonuç alabilirsiniz.

 • Uzun süredir benzer şekilde hizmet veren ve yeni hizmetlerle renklenmek isteyen, canlılık katmak isteyen firmalar drone çekimi ile bunu sağlayabilir. Verilen yeni hizmeti hareketli görüntülerle destekleyebilir ve daha yenilenmiş bir marka görüntüsü sağlayabilirsiniz.
 • Çekimlerdeki farklılık müşterilerinize aktarmak istediğiniz farklı bakış açılarını da barındıracaktır. Bunu kurumsal açıdan değiştirmek, geliştirmek istediğiniz alanlarda da kullanabilirsiniz.
 • Görsel açıdan yüksek kalitedeki içerikler, markanıza uzun vadede kalıcı değer katabilecektir. Yani sektördeki prestij artışını bu çekimlerle destekleyebilirsiniz.
 • Her sektörde başarılı öncü firmalar ve ortalama firmalar vardır. Kendi gelişiminizi takip ederken rakiplerinizin bir adım ötesine geçmeniz gerekir. Tabi tanıtım filmiyle sınırlı kalmamasına önem vermeniz gerekir. Firmanızı tanıtırken kullandığınız aletler gerçek durumları yansıtmalıdır. Kurumsal tutarlılık adına bu önemli bir detaydır.
 • İlgi çekici görüntüler diğer hedef kitlenize ulaşmanız için iyi bir yöntem olabilir. Bu nedenle drone çekimi titizlikle tamamlanmalıdır.

Tekirdağ Drone Çekimi Fiyatları

Drone çekimi fiyatları farklı etkenlerle beraber değerlendirilmesi gereken bir konudur. Tek bir standart uygulama olmadığı için fiyatlarda da değişkenlik görülebilir.

 • Çekim yapılacak alandaki manyetik durum ve ekstra yapılması gereken müdahaleler
 • Drone çekiminin süresi, kaç dakika veya kaç saatlik bir görüntü alınacağı
 • Hava koşullarının neden olduğu durumlar
 • Çekim yapılacak bölgenin risk durumu
 • Drone tipi, elde edilen görüntü kalitesi
 • Kurgu gereği yapılması gereken diğer durumlar vs. fiyatları etkileyebilir.

Drone çekimini bazı özel zamanlar etkinlikler için de kullanabilirsiniz. Örneğin bir arazide yapılan düğün etkinliğinin yukarıdan çekimini istediğinizde drone ideal bir video görüntüsü sağlayacaktır. Düğüne film etkisi katmak üzere bir iki saat ya da düğün boyunca yukarıdan görüntü temin edebilirsiniz. Çerkezköy drone çekimi düğün benzeri uzun süren etkinliklerde daha farklı şekilde fiyatlandırılacaktır.

Sizde tekirdağ drone çekimi , Çorlu Drone Çekimi, Süleymanpaşa Drone Çekimi, Çerkezköy Drone Çekimi hizmetini satın almayı düşünüyorsanız net fiyat ve detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bize ulaşın.

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Comments are closed.