Profesyonel anlamda Tekirdağ reklam tanıtım hizmetler sunan Düşevi Prodüksiyon, bölgesinde sunduğu Prodüksiyon faaliyetleri ile de müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bünyesinde barındırdığı profesyonel ekipmanlarla bu güne kadar Türkiye’nin önemli firmalarının reklam tanıtım film yapımlarına imza attı.

tekirdağ reklam tanıtım - RAMADA 1024x576 - Tekirdağ Reklam Tanıtım
Tekirdağ otel çekimi

Özellikle Drone kamera ile havadan çekim hizmetleri önemli yer tutuyor. Bunun yanında açılış, düğün, nişan organizasyonlarında jimmy jib kamera ekipmanları yapımlara ayrı bir hava katıyor.

Reklam Tanıtım Nedir?

Tanıtım filmi çekimi ulusal düzeyde olabileceği gibi uluslararası platformları etkileyecek şekilde de gerçekleşebilir. Bir hizmet tanıtımını aslında pazar içerisinde temsil edilmesi anlamına da gelir. Bu da çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

Reklam ve tanıtım filmlerini birbirine karıştırmamak gerekir. Tanıtım filmi daha geniş kapsamlı olmasının yanında reklam filmleri daha çok satın aldırmaya odaklanan bir çekimi barındırmaktadır. Yani reklam filminin amacı doğrudan bir ürünü satın aldırmak iken tanıtım filmi kurumsal düzeyde prestiji ve marka gelişimini temsil eder.

tekirdağ reklam tanıtım - tekirda   video   ekim 1024x575 - Tekirdağ Reklam Tanıtım
tekirdağ sahil video çekimi

Tanıtım filmi fiyatlar reklam tanıtım filmleri hakkında detaylı bilgi almak yada kişisel veya kurumsal anlamda faaliyetlerimiz için bizi 0850 304 5922 müşteri hizmetleri hattımızdan arayabilirsiniz.

Tekirdağ reklam tanıtım  reklam tanıtım filmleri hakkında detaylı bilgi almak yada kişisel veya kurumsal anlamda faaliyetlerimiz için bizi 0850 304 5922 müşteri hizmetleri hattımızdan arayabilirsiniz.

tekirdağ reklam tanıtım - DJI 0013 1024x576 - Tekirdağ Reklam Tanıtım
çerkezköy havadan video

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Comments are closed.