Tekirdağ, Trakya’nın en önemli yerleşim alanlarının başında yer alıyor. Gerek nüfus yoğunluğu gerekse sanayi kuruluşları açısından Türkiye’ de ciddi bir potansiyele sahip. Tekirdağ’ da irili ufaklı pek çok işletme yer alıyor. İşletmeler ve kurumlar her ne kadar yüksek standartlarda hizmetler sunsa da eğer doğru tanıtım kanallarını kullanmıyorlar ise hitap ettikleri yada hizmet sağladıkları alan kısıtlı demektir.

Tekirdağ 4k Drone Kamera Çekimi jimmy jib tekirdağ hava çekimi - Inspireeeeeee2 - Tekirdağ Havadan Çekim | 4K Drone Kamera

Tekirdağ tanıtım reklam firması Düşevi Prodüksiyon, sizlere hayal ötesi çalışmalar sunuyor. Bünyesinde barındırdığı profesyonel ekipmanlar ile sınırları zorlayan tanıtım filmlerine imza atıyor.

TEKİRDAĞ HAVADAN ÇEKİM HİZMETLERİ


Tekirdağ drone kamera ile havadan 4K video çekimleri profesyonelliğin adresi Düşevi Prodüksiyon’da. Her türlü organizasyon da sizlere Tekirdağ’ da aynı zamanda Jimmy Jib kamera ekipmanları ile de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Terkirdağ organizasyon tanıtım filmi çekimleri ve 4K havadan drone ile video çekimleri için 7/24 0850 304 5922 müşteri hizmezleri hattımızı arayıp geniş bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.